Jak pracujeme se slevami?

Váš komfort a spokojenost při nákupu u nás jsou pro nás na prvním místě. To zahrnuje také férovou a transparentní slevovou politiku. Jak tedy přistupujeme ke slevám?

  1. Pravdivost původní ceny: Když uvádíme původní cenu před slevou, je to skutečná cena, za kterou byl produkt nabízen před zavedením slevy. Nepraktikujeme nafukování cen před slevou, aby sleva vypadala atraktivněji.

  2. Délka trvání slev: Slevy u nás nejsou permanentní. V souladu s evropskými předpisy, pokud je produkt ve slevě po dobu delší než 30 dní, tato slevová cena se stává jeho běžnou cenou.

  3. Slevové kampaně: Během slevových kampaní, jako jsou sezónní slevy nebo Black Friday, jsou naše slevy skutečné. Nepředcházíme akce umělým zvyšováním cen.

  4. Transparentnost slev: Jasně a přehledně uvádíme, jaká je původní a slevová cena produktu, tak aby bylo jasné, kolik zákazníci ušetří.

  5. Férovost vůči zákazníkům: Všechny naše slevy a promo akce jsou dostupné rovnocenně pro všechny naše zákazníky. Neupřednostňujeme jednotlivé zákazníky na základě jejich nákupní historie či jiných osobních dat.

Naše slevová a naším hlavním cílem je, aby vaše nákupy u nás byly co nejpříjemnější a nejférovější. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se naší slevové politiky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz