lion's mane 30 ml

Sbírání hub
Značka: dayzen
880 Kč
Skladem

Roztěkanost, únava a zastřené myšlení? Takhle svých cílů nejspíše nedosáhnete. Dayzen lion's mane je prémiová tinktura z adaptogenní houby lví hříva, která vás nakopne, zlepší vaši koncentraci i paměť a dostane vás do flow. Vyčistěte svou mysl a ukažte svůj nejlepší výkon při práci, studiu nebo sportu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

čistá mysl, maximální výkon

Zapomeňte na dny bez energie, soustředění a chuti cokoliv dělat. Dayzen lion's mane je prémiový doplněk stravy pro ty, kdo chtějí být ve flow, dokonale se soustředit a plnit své výzvy s lehkostí. Tinktura vyrobená dvojitou ultrasonickou extrakcí přímo z těla houby Hericium má okamžitý účinek, takže vás nakopne, kdykoliv budete potřebovat. Mozková mlha se rozplyne jako pára nad hrncem a vám zbude už jen jedno – plná pozornost. Kam ji nasměrujete?

Stále více lidí se potýká s nedostatkem energie, špatnou koncentrací a omezenou produktivitou. Je to často způsobeno náročným životním stylem, nedostatkem spánku a stresovými situacemi. Pokud patříte mezi ně, máme pro vás tip – magickou houbu Hericium alias lví hřívu

 
 

proč užívat dayzen lví hřívu (hericium)?

/ Podpora kognitivních funkcí: Lion's Mane obsahuje bioaktivní látky, které podporují zdravou funkci mozku a kognitivní výkon. Několik studií zjistilo, že konzumace této medicinální houby může zlepšit paměť, učení a pozornost.

/ Ochrana nervového systému: Lion's Mane obsahuje látky s neuroprotektivními účinky, což znamená, že mohou chránit nervové buňky před poškozením. To může pomoci při léčbě některých neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba či Parkinsonova nemoc.

/ Zmírnění zánětu v těle: Některé látky obsažené v Lion's Mane mají protizánětlivé účinky, což může být užitečné při léčbě autoimunitních onemocnění či jiných chronických zánětů.

/ Podpora imunitního systému: Lion's Mane obsahuje látky, které mohou podporovat imunitní systém a zlepšit schopnost těla bojovat proti infekcím.

/ Snížení hladiny cukru v krvi: Některé studie naznačují, že Lion's Mane může pomoci snížit hladinu cukru v krvi u osob s diabetem.

lion's mane

Co je lví hříva, proč je tato houba přínosná a jak vznikl náš produkt? 
LVÍ HŘÍVA Lví hříva (Lion's Mane či Hericium) je vitální houba, která svým vzhledem připomíná lví hřívu – odtud toto netradiční jméno. V tradiční čínské medicíně se již po tisíce let používá pro podporu vitality a patří mezi základní pilíře této medicíny. Má pozitivní účinky na zdraví mozku a nervového systému, a proto se často používá pro zlepšení paměti, soustředění či pro zmírnění úzkosti.

Jako adaptogen pomáhá tělu vyrovnat se se stresem, jako nootropikum napomáhá zvyšovat kapacitu mozku. Podobně jako jiné medicinální houby obsahuje betaglukany, diterpenoidy, minerály (vápník, železo, hořčík, mangan a draslík) a vitamíny A, B, C a E.
Co dělí mistry od průměrných? FLOW. Flow alias plynutí je stav intenzivního soustředění na aktuální činnost, kdy se plně ponoříme do daného úkolu a zcela zapomínáme na vnější podněty. Náš mozek se nachází ve vlnách alfa (7–13 Hz), a proto zde neexistuje strach, úzkost ani pochyby. Žijeme pouze v přítomném okamžiku a neřešíme, co bylo či bude. Jsme napojeni zároveň na svou kreativitu i racionalitu. V důsledku jsme tak nejen produktivnější, ale také šťastnější a spokojenější s výsledky své snahy.
Tajemství ultrasonické dvojité extrakce Zajímá vás, jak se z vlasaté lví hřívy stane nenápadná, ale nadupaná lahvička? Tinktura dayzen lion's mane vzniká metodou ultrasonické dvojité extrakce. Tento proces využívá vysokofrekvenční zvukové vlny, které se šíří v kapalině a vytvářejí mikrobubliny. Ty pak praskají, což lokálně vytváří extrémně vysoké teploty a tlaky, které umožňují rychlé uvolnění bioaktivních látek z buněčných stěn houby.

Ultrasonická dvojitá extrakce zahrnuje dvě fáze: v první fázi se houba rozdrtí a smíchá s rozpouštědlem, kterým je ethanol. Směs se pak vystaví ultrazvukovým vlnám, což umožní uvolnění bioaktivních látek z buněčných stěn suroviny. Ve druhé fázi se surovina oddělí od extraktu a ten se dále upravuje na požadovanou čistotu a koncentraci – tím, že se naředí čištěnou vodou. Proto naše tinktury obsahují jen 3 suroviny v přesně navrhnutém poměru – Hericium, ethanol a čištěnou vodu. Ethanol slouží také jako konzervant, díky němuž tinktura déle vydrží.

Pro výrobu tinktury používáme plodnici, čili tělo houby, nikoliv její podhoubí, jak je tomu zvykem u mnoha konkurenčních produktů, čímž dosahujeme silnějších účinků. Naše houby jsou ekologicky pěstovány na organickém substrátu ze směsi pilin a otrub a poté zpracovány přímo na farmě bez využití prostředníků, čímž zamezujeme riziku kontaminace. Každou várku pečlivě testujeme na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a jiných škodlivých látek. Cesta lví hřívy z farmy až do vaší lahvičky je ekologická, transparentní a šetrná k životnímu prostředí.
CO JSOU TO ADAPTOGENY? Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají tělu přizpůsobit se stresu a změnám v prostředí. Patří zde například ashwagandha, reishi, rhodiola, Lion's Mane a další. Adaptogeny se vyznačují schopností regulovat imunitní systém, podpořit zdravou hladinu hormonů a zlepšit kognitivní funkce. Mohou tak pomoci s řadou problémů, jako jsou stres, úzkost, únava či nespavost. V čínské medicíně a ajurvédě jsou používány po tisíce let.

 

Dávkování a způsob užití

1 ml tinktury (1 plnou pipetu) nakapejte pod jazyk, minutu podržte a poté polkněte. Opakujte maximálně 2× denně. Lion's Mane doporučujeme užívat zejména v dopoledních hodinách. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

 

Složení

Voda, alkohol 25 %, plodnice houby Lví hříva (Hericium erinaceus). Při výrobě 1 lahvičky (30 ml) bylo spotřebováno 20 000 mg těla houby Lion's Mane (Lví hříva) pro maximální účinnost.

Vhodné pro vegany

 

Náš tip

Abyste měli po celý den dostatek energie a dobře se soustředili na vaše úkoly, vyzkoušejte s dayzen lion's mane také DAYZEN SLEEP pro kvalitní spánek, který vám skutečně dobije baterky.
 

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy.

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Obsahuje alkohol (potravinářský ethanol).

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte ideálně při pokojové teplotě.

 

Skladování

Celé balení 30 ml po otevření skladujte při teplotě 3–8 °C a spotřebujte do 60 dnů. Uchovávejte mimo dosah dětí.

BALENÍ: 30 ml

 

Výrobce

CBDIAM, s.r.o., Jugoslávská 771/15, 613 00 Brno, IČ: 09104054.

Doplňkové parametry

Kategorie: dayzen
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz